Hledá se nový správce!

29. ledna 2016 v 13:34 |  Ostatní

Asi po prehistorické době se zde hlásí znovu Mechová!

Vám, že spousta z vás je na mne asi naštvaná, že jsem hru opustila. Mně však bylo hrozně líto ji rušit, takže jsem před půl rokem předala vše Vánkovi, který také nad vším zlomil hůl a vše nechal plavat.

A proč zrovna teď?


Před několika dny mi přišla na e-mail, že se na blog nikdo pět měsíců (!) nepřihlásil a že pokud se nepřihlásím do konce února, bude blog zrušen. Možná to zní jako klišé, ale znova jsem se vrátila myšlenkami zpátky v čase, kdy jsem vymýšlela všechno možné i nemožné ke hře a na tu hrozně velkou práci a úsilí, kterou jsem do hry musela vložit.

Proto bych byla strašně smutná, kdyby se najednou všechno jen tak odfouklo a zase by z toho všeho bylo nic jako před tím.
Hledám tedy nějakou schopnou osobu nejlépe, která hru hrála. Ví jak funguje. A trošku má zkušenosti s prácí na blogu.
Pokud by se někdo takový našel napište mi prosím do komentářů e-mail a budeme pak dál vyjednávat o převzetí hry.

Mechová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Richard Richard | E-mail | 26. února 2016 v 12:37 | Reagovat

Musím povedať, že som sama veľmi dlhú dobu nehrala. Myslela som, že už to padlo. Môžem to však skúsiť.

2 sarabi sarabi | 26. února 2016 v 15:36 | Reagovat

[1]: hra padla už dávno byli jsme tu jen poslední 3 lidi , vánek chtěl hru obnovit a udělat pro ní herní server ale pak to vzdal nebylo dost zájmu. ale klidně si tu roli převezmu jen mi přijde že by bylo napřed lepší nalákat více lidí.

3 Lesní Vánek Lesní Vánek | 16. března 2016 v 21:20 | Reagovat

Jelikož hesla byla zřejmě změněna a nemohu se přihlásit, napíši to anonymně.

Nic jsem nechtěl nechat plavat. Byl jsem rád, že hra vzkvétala a fungovala, ale postupem času hold všichni přestali hrát a hrálo pouze pár hráčů, kterých si vážím.
Jak píše Sarabi, snažil jsem se o posunutí hry na novou úroveň, to se ale vůbec nepovedlo díky malému počtu lidí.
Lidí bylo málo, prýce dost s novýma nabídkama. Toho jsem se chytl.

Pokud jde o hru, klidně bych se toho chytl znova. Pokud to ale chce převzít někdo jiný, nebude mi to vadit a budu zvědav na nové vedoucí. :)

4 Liščí RPG Liščí RPG | 17. března 2016 v 6:39 | Reagovat

[3]: já hesla neměnila možná smradupán ... jinak zatím jen potřebujem sehnat lidi a obnovit blog, zatím hrajeme na fóru a pokud by se podařilo sehnat rychlou a ledovou - které byly relativně aktivní bylo by to fajn jinak ostatní co vůbec nehráli bychom asi smázli, možná by se do budoucna hrálo na jednom programu ale to já potom vyzkouším až vyjde, jinak bych to nechala při starém zatím ... jestli máš nápady a chce se ti adminovat není problém - smradupán to chce totiž vzdát snažím se ho přesvědčit aby to nedělal ale nevím. Každopádně já bych hru ráda rozjela.
- Sarabi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama