Rolnička

4. dubna 2015 v 20:21

Rolnička

Pohlaví:

Hodnost:
Budoucí hodnost:
Ve hře od:4.4.2015
Ocenění:/
Zvláštní předměty:/

O její rodině:
Mamka Modroočka: Moje maminka je hodná, kamarádská, se vším si poradí, skoro ničeho se nebojí, ale je starostlivá. Po tom co se stalo mému bráškovi mě nikam samotnou nechce pustit. Také ráda pomůže, když je nějaká liška nebo lišák v úzkých. Taťka Bystré očko: Je to nejlepší tatínek na světě. Všechno zařídí, postará se o mě, ale někdy chodí domů moc pozdě. Je totiž dost času na lovu. Je rychlý, mrštný, statečný, se vším si poradí, ale není to lišák, který by patřil do kolektivu. Bráška Čumáček (zemřel):Můj bráška byl ten nejfajnovější lišák široko daleko. Pomáhal mi, hrál si se mnou, ale měl jedno velké přání. A to být jako taťka. Chtěl se naučit běhat tak rychle jako on a moc rád by se naučil lovit. Tatínek mu slíbil, že někdy jo. Tak se jednou vydali na lov. A když tak běžel tak ho střelil myslivec. Doma jsme čekali hodně dlouho. Pak přišel taťka a tak jsme zjistili že už je konec.

O ní:
No ,jsem taková divoká nikde v klidu nepostojím.Jsem spravedlivá,Nerada se s někým peru. Ráda pomůžu tomu kdo má potíže.Ale když mě někdo zradí tak se s ním moc nebavím. Jsem spolehlivá. Co slíbím to dodržím.

Jak vypadá:
No jelikož jsem polární liška tak jsem celá bílá.Na polární lišku mám krátkou srst. Mám zelené oči malinký čumáček a jsem taková drobounká ale mám také velké uši na poslouchání. A na tlapičkách nechybí ani ostré drápky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lesná Smrť Lesná Smrť | 5. dubna 2015 v 14:55 | Reagovat

Pekná líška :) Dúfam že ju čoskoro uvidím v hre :)

2 sarabi sarabi | 6. dubna 2015 v 16:06 | Reagovat

nápodobně ... už je potřeba aktivních hráčů

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama