Vyhodnocení za únor 2015

2. března 2015 v 19:34 |  Vyhodnocení

Vyhodnocení za únor

Únor utekl jak voda. V únoru se konala 2. bodová akce, jejíž výsledky moc nepřekvapily. Bohužel ke konci měsíce aktivita značně upadla. Zachraňoval to výcvik Ledové Záře (učitel Lesní Vánek) a Sarabi. Mrzí mě, že nás hraje tak málo. Sice chystám mnoho zajímavých zápletek do příběhu, ale pokud nás bude málo, je to docela k ničemu. Škoda, že ani nesdílíte Facebook stránku či články tady na blogu. Půjdeme radši od aktivity pryč. Tento měsíc se ještě stala válečníkem Ledová Zář (jako první ve hře) a poté Měsíční klan povýšil i Richarda Smradupána na Léčitele. Gratulujeme. K tomu se v únoru registrovalo více hráčů, ale málo z nich začalo hrát. Škoda.
A teď již k očekávaným výsledkům:


1. Ledová Zář - Bezkonkurenčně obsadila 1. místo za sebou Ledová Zář. Byla velmi aktivní a dokázala hrát hodně zajímavě. Ve výcviku prosadila svoje schopnosti. A také se hodně zajímá o ostatní.
2. Sarabi - Od minulého měsíce se zlepšila a dokázala sepsat zajímavé příspěvky. Je také nejvíce aktivní a toho si cením. Dokázala už i s pomocí ošetřit první lišku - Ledovou Zář. Určitě pokračuj.
3. Lesní Vánek - Bronz již podruhé v řadě získává velitel zatím jediného klanu. Za tento měsíc se staral o všechny aktivní učedníky (i léčitelské). Aktivitou se moc nemůže chlubit, ale není ani špatná.

4. Richard Smradupán - Nyní již léčitel Richard Smradupán se zlepšuje od minulého měsíce o jedno místo. Kvalita příspěvků a i aktivita zůstaly stejné. Zajímavé u něj je pomoc velitelovi říčních a Sarabi - bude z toho něco víc?
5. Laskonka - Za týden své existence stačila napsat 2 hezké příspěvky, ale aktivita je bídná. Zatím moc o ní nevíme, ale věřím, že zapadne mezi "ostřílené" lišky.
6. Felície - Toto "liščí auto" je ve hře zatím jeden den a napsala pouze jeden příspěvek. Na hře je sice aktivní, ale nedává o sobě moc vědět. Stane se z ní další aktivní liška?
7. ostatní - Od minulého měsíce se to hodně zhoršilo. Noví hráči nahradili staré a stává se z tohohle mini-hra. Moc lišek nechce hrát a zůstavají v pozadí "spát". Velmi moc mě to mrzí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ledová Zář Ledová Zář | 3. března 2015 v 13:49 | Reagovat

Všem gratulace :)
Liščí auto :D

2 sarabi sarabi | 3. března 2015 v 19:10 | Reagovat

za liščí auto hraju já a já čekám na další lišče až se vzbudí abych s ním mohl začít hrát :D

3 Lesní Květ Lesní Květ | 7. března 2015 v 11:32 | Reagovat

Jo, nebyla jsem aktivní čehož opravdu lituji, protože ste mi to zase dali sežrat :D
No, pokusím se zase do té hry vžít a snad Březen bude lepší c:

4 sarabi sarabi | 8. března 2015 v 19:41 | Reagovat

[3]: heh :D dobrý nápad

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama