Rychlá Vločka

11. března 2015 v 14:37

Rychlá Vločka

Pohlaví:

Hodnost:
Budoucí hodnost:
Ve hře od:11.3.2015
Ocenění:/
Zvláštní předměty:/

O její rodině:
Otec - Krvavý Tesák (mrtvý): Byl moc dobrý Válečník, většinou se z bitev vracel celý doškrábaný a pokousaný, vyprávěl nám o svých bitvách, poslouchala jsem, ale mezi mými sourozenci asi nejméně. Bratři se vždy ptali a celý užaslý pobíhali a poslouchali, já jsem jen ležela a bitvu si představovala tak jak nám jí vyprávěl táta. Byl na mě také dost milý, ale moc jsme se navzájem nevídali. Jednou se z bitvy nikdy nevrátil, všichni jsme se s toho opravdu těžko vzpamatovávali, moji dva bratři byli úplně mimo, Stín to neunesl a zabil se.
Bratři Stín (mrtvý) a Blesko: Stín a Blesko mě většinou ignorovali, skoro pořád oba chodili lovit s tátou, často se mezi sebou prali, ale já si jich moc nevšímala. Stín se po smrti otce zabil, Blesko s toho byl nešťastný, po asi roku už jsme se skoro všichni po smrti mého bratra a otce vzpamatovali. Blesko od smrti bratra a otce začal být dost uzavřený, jelikož už mě a jemu byl 1 rok mohli jsme chodit lovit, máma nám většinou pomohla.
Rozpad klanu a rodiny: Když se jednou kvůli útoku několika jiných klanů rozpadl, já a má rodina jsme byli osamoceni, jako všichni ostatní, Blesko nás ve dvou letech opustil, zůstala jsem já a máma, jenže já se už moc zdržovat nechtěla, chtěla jsem začít žít vlastní život léčitelky, opustila jsem mámu, a od té doby jí neviděla.

O ní:
Jsem celkem milá, moc ráda pomůžu. Moc mě baví procházky po přírodě, nerada řeším nějaké spory, tomu se vyhýbám. Nemám moc ráda souboje, už od malička. Jsem hodně slabá, ale za to celkem chytrá. Rychlá zrovna nejsem, ale když chci umím se dost rozběhnout, ráda sbírám rostlinky a zkoumám si o nich co nejvíce, občas si ráda slupnu nějakou bobulku v lese z keříků. Ráda si i zaplavu a posbírám nějaké řasy, mušle a podobné věci co se dají použít na léčení nebo jen na okrasu, ráda si vše vyzdobím.

Jak vypadá:
Jsem bílá liška, mám trochu menší modré oči, tmavě šedý čeníšek a místy na srsti jsem do šeda. Jsem liška polární, ale na to mám dost krátkou srst, narodila jsem se s tím. Jsem o něco menší než normální liška, také jsem dost hubená, to je tím že jsem převážně na bobulky a různé rostlinky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Outlaster Outlaster | 14. března 2015 v 8:30 | Reagovat

Zajímavá postava, ale chtělo by to vylepšit jméno, to je jediné mínus(no, možná i to velké množství smrtí, ale dá se zvyknout).Těch "Rychlých" už tu je celkem moc.A jméno Rychlá Vločka mi hlava nebere.Ale, je to její charakter, ne můj tak se do toho radši pléct nebudu.

2 Rychlá Vločka Rychlá Vločka | 14. března 2015 v 10:38 | Reagovat

To máš asi pravdu, na jména nejsem dobrá, a těch moc smrtí já si neumím pomoct já musím mít prostě v profilu drama... Díky že jsem "zajímavá postava" :D

3 Outlaster Outlaster | 14. března 2015 v 10:47 | Reagovat

[2]: Já mám drama ráda(hlavně horrory a sci-fi), ale představovala jsem si tuhle hru aspoň trošku veselejší, ale co, aspoň to bude zajímavější :)

4 Rychlá Vločka Rychlá Vločka | 14. března 2015 v 15:50 | Reagovat

[3]: Jn :D I když nevím jak moje minulost zasahuje do součnastnosti (snad to píšu dobře :D)

5 Outlaster Outlaster | 15. března 2015 v 11:20 | Reagovat

[4]: Většinou smrti zasahují do povahy: deprese, pesimismus, introvert atp.
Třeba se z optimisty může stát pesimista, ale to je jen příklad :D
Nom, nebudu do toho nijak zasahovat, je to jen popis :)

6 sarabi sarabi | 15. března 2015 v 19:04 | Reagovat

důležité je abys byla aktivním hráčem :D koneckonců většinou se podle popisu nijak nehraje :D

7 Rychlá Vločka Rychlá Vločka | 19. března 2015 v 16:13 | Reagovat

Jn :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama