Vyhodnocení za leden 2015

1. února 2015 v 10:24 |  Vyhodnocení

Vyhodnocení za leden

Leden je za námi. Obsahoval mnoho zajímavých příspěvků - smutky kolem smrti Mechové Hvězdy či povýšení. Jen mě mrzí, že aktivita upadá. Doufám, že to tedy bude lepší po akci, co na Vás čeká. Pokud znáte ostatní lišky nebo lišáky, zeptejte se jich, zda chtějí hrát dále nebo je máme pokládat za mrtvé.
Dále tu máme nové učedníky po shromáždění na konci prosince. Doufám, že budou mít čas na výcviky a stanou se z nich tvrdí bojovníci. A léčitelé se již také rýsují - jmenovitě Richard Smradupán. Určitě z něho bude dobrý léčitel.
A teď již k Vašim oblíbeným výsledkům:


1. Ledová Zář - Hráčka, která si první místo zasloužila více než Lesní Vánek. Je velmi aktivní a její hra musí bavit každého. Z obyčejné cesty dokáže udělat plnohodnotný dlouhý příspěvek.
2. Lesní Květ - I když poslední dobou není moc aktivní, její příspěvky jsou hodně dlouhé a zajímavé. Tato matka dokáže hrát zároveň osobní život a ten svůj romantický s Vánkem. Jen tak dál.
3. Lesní Vánek - Bronz získává velitel říčních Vánek. Pěkně přebral místo po minulé velitelce Mechové Hvězdě a snaží se velet klanu za pomoci Richarda Smradupána. Ale mohl by se trochu zlepšit s aktivitou Vánek.

4. Sarabi - Tato aktivní liška, která se na hře ukazuje každý den, získává 4. místo. Sice její aktivita je nejlepší, příspěvky nejsou moc dlouhé. Na druhou stranu jsou někdy i ty krátké příspěvky zajímavé.
5. Richard Smradupán - Léčitelský učedník Richard bude již brzy léčitelem, avšak moc aktivní není. Doufám, že se jeho aktivita zlepší a bude mít dobré příspěvky jako dříve.
6. Krémová Závěj - Sice jsou její příspěvky dlouhé, aktivita je na bodu mrazu. Trochu se pohoršila oproti minulým měsícům. V lednu měla asi jenom 2 příspěvky.
7. ostatní - Bohužel v lednu se účastnilo hry jenom 6 lišek a lišáků a ostatní se ani neozvali. Je to škoda, protože např. Pampel už mohla být válečník. Doufám, že se jejich aktivita zlepší.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ledová Zář Ledová Zář | 1. února 2015 v 15:39 | Reagovat

Jupí :)

2 Richard Smradupán Richard Smradupán | 2. února 2015 v 14:20 | Reagovat

[1]: Gratz, aj všetkým ostatným.
Budem sa snažiť :)

3 Sarabi Sarabi | 2. února 2015 v 14:49 | Reagovat

jééé :3 :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama