Chladná báseň

10. února 2015 v 16:10

Chladná báseň

Pohlaví:

Hodnost:
Budoucí hodnost:
Ve hře od:10.2.2015
Ocenění:/
Zvláštní předměty:/

O její rodině:
Rodiče jsem nikdy nepoznala. Vychovával mě starší bratr. Učil mě lovit, ukazoval mi byliny a měl se mnou trpělivost. Žilo se nám spolu dobře. Nikdy bych od něj byla neodešla, kdyby si nevzal jednu lišku. Nechápala jsem co na ní vidí. Byla strašně namyšlená. Tak jsem odešla.

O ní:
Je chladná a nerada je centru dění. To je ale nevýhoda, protože je ráda když ví co se kde děje. Ráda se o to dělí s ostatními. Čas od času je přátelská a přehnaně ochranitelská. To ji potom nepoznáte. Nemá moc ráda namyšlené lišky, i když někdy sama působí arogantně. To je ale jen zdání, protože má trochu strach že jí někdo ublíží. V životě by to ale nepřiznala, záleží ji totiž na cti. Raději by umřela, než aby vypadala v cizích očích špatně. Sama neví, kde to vzala. Její bratr se choval jako šašek, rodiče nepoznala, tak neví. Rodiče ani poznat nechce, myslí si že byli slabí a proto je opustili. Má ráda rybí maso. Jednou by chtěla projít celý svět.

Jak vypadá:
Její srst je bílá jako sníh, jen sem tam šedý chlup. Což je divné protože je mladá. Dokonce ani v létě se jí srst nezmění, což jí taky udivuje. Jen jí trochu vypadá, aby jí nebylo teplo. Má světle hnědé oči a černý čumák. Je vždy čistá a chodí rovně. Má černě ostré drápky, které někdy používá v boji nebo při lovu. Její zuby jsou taky ostré a bílé. Konec ocasu má trochu černý. Je trochu tlustá, ale to jí nevadí. Má šedé tlapky. Je trochu menší než normální vlk, to však dohnání stavbou těla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama