Únor 2015

Rychlostín

25. února 2015 v 20:04

Rychlostín

Pohlaví lišky

Hodnost
Budoucí hodnost
Ve hře od
25.2. 2015
Ocenění/
Zvláštní předměty/

O jeho rodině:
Nejblíže měl asi ke svému otci. Býval to bojovník jménem Temnozub. Při jednom náročném lovu zemřel. Jeho matka se jmenovala Lesní Kráska, a to jméno mluvilo za vše - opravdu to byla jedna z nejkrásnějších lisek vůbec. Co se tákalo sourozenců, naprosto nesnášel svého nafoukaného bratra Černoouška. Dále měl dvě sestry, Růzový Jazýček a Rudý Chvost - ty byli pro něj vším. Byli to jeho sestry a kamarádky v jednom titulu a spolu prováděli všelijaké lumpačiny.

O něm:
Je to takový introvert stranící se společnosti. Jinak se jeho chování liší dle nálady, což je velmi těžké, neboť ta se mu každou chvíli mění - v jednu chvíli se směje, v druhou se mračí či hůř cení zuby. Má předpoklady být dobrá přítel, ale... ale. Jeho povaha se prostě dá špatně schrnout pouhými slovy, ale stojí za to ho poznat.

Jak vypadá:
Černý lišák. Proporce těla má elegantní, určené pro rychlý běh a dlouhé skoky. Srst je černo černě zbarvená až na pár bílých chloupků a sněhově bílý konec chvostu. Oči má hnědo zelené, dle úhlu pohledu. Hlavu má taktéž půvabně protáhlou s lehce rovným profilem. Dlouhé, lesklé černé drápy a černý čukák. Vše přispůsobené k lehkému splynutí ve stínech.

Laskonka

18. února 2015 v 20:27

Laskonka

Pohlaví:

Hodnost:
Budoucí hodnost:
Ve hře od:18.2.2015
Ocenění:/
Zvláštní předměty:/

O její rodině:
Laskonka pochádza z veľmi veľkej rodiny. Má piatich súrodencov a z toho sú traja lišiaci a dve líšky. Všetci majú žlté očí, teda až na matku, ktorá má slabo modré. Farbu srsti majú ryšavú. Pod krkom majú bielu srsť. Všetci vedia rýchlo behať až na najmladšieho lišiaka. Ten behá pomaly, pretože má niečo s nohami. Laskonka je najstaršia čiže keď idú rodičia na lov tak to tu má všetko na starosti ona. Veľmi pomáha rodičom ako aj ostatný súrodenci. Druhý najmladší lišiak je veľmi lenivý, takže nič nerobí len spí alebo žerie to čo prinesie Laskonka alebo ich rodičia. Stredný lišiak veľmi rád vymýšľa blbosti a chodí na lov. Má rád keď môže niečo zabiť. Je to jeho koníček. Viacej má rád otca pretože ten s ním chodí všade kam chce, naopak matka ho nechce nikde pustiť. Druhá najstaršia líška je veľmi spoločenská. Nemá rada samotu. Rada sa stretáva so svojimi kamarátmi, pretože chodia spolu loviť alebo si len tak zabehať a sa zahrať. Rada pomáha svojej najlepšej kamarátke Laskonke, čiže jej staršej sestre. Matka a otec vedia veľmi dobre loviť. Lepšie loví matka, ale zase otec je rýchlejší než matka. Je to ako keby sa navzájom doplňovali. Takto to nejako vyzerá v Laskonkinej rodine.

O ní:
Laskonka je veľmi milá a priateľská líška. Kamarátov si nevyberá podľa vzhľadu, ale povahy a aj podľa toho či sa s ňou naozaj chce tá líška alebo ten lišiak naozaj a úprimne kamarátiť. Rada sa prihovára starším líškam a lišiakom. Má rada keď niekomu vyčaruje úsmev na tvári. Má dobrý čuch. Preto vie veľmi dobre loviť. Laskonka má ako každý aj svoje zlé muchy. Je veľmi zákerná a namyslená. Dosť často sa to u nej prejavuje. Nad každého sa povyšuje a každému rozkazuje čo má robiť, dokonca rozkazuje aj svojim vlastným rodičom. Niekedy je zlomyseľná. Myslí sa samé zlé veci, dokonca sa jej aj o nich sníva. Keď ju niekto nahnevá tak na neho nastraží nejakú pascu a keď do nej padne tak ho veľmi pohryzie a začne mu všetko vyčítať a nadávať. Ak sa s ňou budete chcieť skamarátiť, tak si to najprv a dobre a hlavne dôkladne premyslite.

Jak vypadá:
Na hlave má krásne uši, ktoré sa podobajú na trojuholníky. Zo zadnej strany ich má na vrchu silno čierne, ale zo spodnej strany ich má slabo čierne. Oči má slabo žlté. Lesknú sa jej keď na oblohe svieti mesiac. Najviac sa jej lesknú keď je spln. Pod očami ma čierny ňufák, ktorý sa leskne na slnku. Nohy má stredne hrubé. Nemá ich ani tenké a ani hrubé. Na zadnej pravej nohe má bielu packu. Chodí veľmi elegantne , hlavne pred peknými lišiakmi. Keď pred nimi elegantne chodí tak to pre ňu znamená že s nimi flirtuje. Celé telo má pokryté ryšavou srsťou, teda až na jedno miesto. Pod hlavou má bielu srsť, ktorá vyzerá ako nejaký veľký biely náhrdelník.

Chladná báseň

10. února 2015 v 16:10

Chladná báseň

Pohlaví:

Hodnost:
Budoucí hodnost:
Ve hře od:10.2.2015
Ocenění:/
Zvláštní předměty:/

O její rodině:
Rodiče jsem nikdy nepoznala. Vychovával mě starší bratr. Učil mě lovit, ukazoval mi byliny a měl se mnou trpělivost. Žilo se nám spolu dobře. Nikdy bych od něj byla neodešla, kdyby si nevzal jednu lišku. Nechápala jsem co na ní vidí. Byla strašně namyšlená. Tak jsem odešla.

O ní:
Je chladná a nerada je centru dění. To je ale nevýhoda, protože je ráda když ví co se kde děje. Ráda se o to dělí s ostatními. Čas od času je přátelská a přehnaně ochranitelská. To ji potom nepoznáte. Nemá moc ráda namyšlené lišky, i když někdy sama působí arogantně. To je ale jen zdání, protože má trochu strach že jí někdo ublíží. V životě by to ale nepřiznala, záleží ji totiž na cti. Raději by umřela, než aby vypadala v cizích očích špatně. Sama neví, kde to vzala. Její bratr se choval jako šašek, rodiče nepoznala, tak neví. Rodiče ani poznat nechce, myslí si že byli slabí a proto je opustili. Má ráda rybí maso. Jednou by chtěla projít celý svět.

Jak vypadá:
Její srst je bílá jako sníh, jen sem tam šedý chlup. Což je divné protože je mladá. Dokonce ani v létě se jí srst nezmění, což jí taky udivuje. Jen jí trochu vypadá, aby jí nebylo teplo. Má světle hnědé oči a černý čumák. Je vždy čistá a chodí rovně. Má černě ostré drápky, které někdy používá v boji nebo při lovu. Její zuby jsou taky ostré a bílé. Konec ocasu má trochu černý. Je trochu tlustá, ale to jí nevadí. Má šedé tlapky. Je trochu menší než normální vlk, to však dohnání stavbou těla.

Vyhodnocení za leden 2015

1. února 2015 v 10:24 Vyhodnocení

Vyhodnocení za leden

Leden je za námi. Obsahoval mnoho zajímavých příspěvků - smutky kolem smrti Mechové Hvězdy či povýšení. Jen mě mrzí, že aktivita upadá. Doufám, že to tedy bude lepší po akci, co na Vás čeká. Pokud znáte ostatní lišky nebo lišáky, zeptejte se jich, zda chtějí hrát dále nebo je máme pokládat za mrtvé.
Dále tu máme nové učedníky po shromáždění na konci prosince. Doufám, že budou mít čas na výcviky a stanou se z nich tvrdí bojovníci. A léčitelé se již také rýsují - jmenovitě Richard Smradupán. Určitě z něho bude dobrý léčitel.
A teď již k Vašim oblíbeným výsledkům: