Polární Záře

27. prosince 2014 v 22:05

Polární Záře

Pohlaví:

Hodnost:
Budoucí hodnost:
Ve hře od:27.12.2014
Ocenění:/
Zvláštní předměty:/

O její rodině:
Matka mě neměla ráda a otec se o mě nestaral. Mám sourzence. Elis, Moon, Lunu a Krémovou skrvnu. Ze všech sourozenců jsem nejstarší, ale nejmenší. Matka mi zemmřela, když sem měla narozeniny. Narozenin si nevšímám právě kvůli tomuto. Otec od rodiny odešel, ale nejspíše ještě žije. Elis, Moon a Lunase toulají semnou, ale pořádně nevydrží na jednom místě, takže je to s nimy vážně těžký. Někdy jsou až k infakrktu. Otec je normální liška a matka polární liška, což znamená že Elis a Krémová skrvna jsou normální lišky, já, Moon a Luna jsme polární lišky. Táta potkal mámu, když převáželi zvířata ze zoo. Dovezli je až sem, ale neměli to v plánu. Chtěli je dovést jinam ale pořádně nědovřeli dveře auta. Na území žili dlouhou dobu ale před liškami se schovávali. To samé děláme teď mi, ale máme v plánu to změnit. To s těmi sourozenci, by mi nejradši někdo řekl: "Nevidíš se v tom?" Ano, to vidím. Sem taky strašně upovídaná a moc trpělivosti nemám.

O ní:
Jak jsem již zmínila, nejsem moc trpělivá ale upovídaná jsem dost. Nemám ráda samotu, a společnoost mi naštěstí dělají sourozenci. Od smrti matky si svých narozenin nevšímám. Někdy sice ano, ale většinou ne. Během minulých vánoc nás opustil otec, ale na tom mi zas až tak nezáleželo, nestaral se o mě. No, vlastně ani matka..ale to je jedno. Když je sníh, nejsem skoro vůbec vidět, ráda se takhle maskuju před nepřáteli, ale v létě je mi to málo platné. Seem velmi zvědavá, a ráda všude vymetám. Někdy můžu s tímhle jít na nervy, ale já si toho nevšímám. Mám ráda chlad, ale i teplo mi prospvá. Většinou se zdržuji někde ve stnu, aby mi nebylo zbytečné horko.

Jak vypadá:
Takové hnědo oranžové oči. Jinak celá bílá, akorát čumáček má černý. Zezadu na ocase má menší hvězdu.. N tlapce (na obrázku není vidět) má jízvu ještě od matky. Je hodně huňatá, ale packy má docela holé. Na čumážku má menší nědou rejhu. V létě se jí změní srst: zůstane bílá ale tlapky má trochu nahnědé, jízva tochu zčervená a na dálku bude vidět. V noci může připadat, že ji oči svítí, dokonce možná září. Proto se jí říká polární ZÁŘE. Okolo očí má černý kruh, jinak jsou hnědo oranžové.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama