Eleanor

24. října 2014 v 20:09

Eleanor

Pohlaví

Hodnost
Budoucí hodnost
Ve hře od24.10. 2014
Ocenění/
Zvláštní předměty/
O mé rodině:
Narodil jsem se v Yellowstonnském parku. Má matka, Ghaisha, pocházela původně z divočiny. Můj otec,Vanir,se ale v tomto národním parku narodil.Oba dva byly jako oheň a voda,slunce a led, byly si naprosto nepodobní. K tomu,aby měli liščata je donutily ošetřovatelé. A tak jsem se jim narodil já,a mých dalších šest sourozenců. Jmenovali se Varin, po otci, Deisha, Aka,Silver, Amy a šestý byl Defense. Nebo Firenze?To si už nepamatuji. Ale byl zářivě zabarvený,a hned po té co ho odstavily ho prodali na liščí farmu, spíše kožešinovou. Celá rodina,kromě otce,se s ním rozloučily se slzami a ty byly i po tom. Má matka se po té psychicky zhroutila, ale to už nás rozzařovali do různých výběhů; všichni sourozenci je přijmuli, jen já ne.Já se ošetřovatelům prosmýkl a utekl. Otce jsem vůbec nepoznal,ale to bylo štěstí. Drzejšího lišáka jste snad ani vidět nemohli.

O mě:
Jsem ohleduplný (většinou) a všímavý lišák,kterého jen takové zašumění lesa nevyleká a hned nezdrhá za opatrovníkem.Vždy jsem po hlavě skákal do každého dobrodružství,kteté má v sobě alespoň trochu adrenalinu a je dobružné,což jsou snad všechna.Jsem také rebel,pro kterého platí že pravidla jsou proto,aby se porušovala,nehledě na to jak za to doplatím.Miluji adrenalin při kterém jsem pokaždém v sedmém nebi.Pokud se mi líbí nějaká liška,nebojím se jí své city k ní ukázat.K výše postaveným mám úctu.

Jak vypadám:
Jsem vzhledově asi průměrný lišák;celý oranžovo-rezavý s černýma tlapkama,bílím břichem a bílou špičkou ocasu,se kterou neustále bimbám ze strany na stranu a neuvědomuji si to.Mé černé tlapky,a vlastně srst sama o sobě je jakoby sametová.Hlavu někdy nosím až moc vztyčenou.Měké flekaté polštářky mi umožňují chodit potichu a nepozorovaně,jako myška.Mám pronikavé oranžové oči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama