Krémová závěj

15. září 2014 v 12:54

Krémová závěj

Pohlaví:

Hodnost:
Budoucí hodnost:
Ve hře od:
Ocenění:/
Zvláštní předměty:/

O její rodině:
Krémová závěj se narodila Desre a Terekovi,který pocházel z nejprosluješí kožešinové farmy.Závěji sourozence ale chytli a chovali je,později je ale zabily pro kožešinu kterou měli sice hezkou,ale kožichu Krémové se nevyrovnali.Její sourozenci se jmenovali:Alex, Mozat, Dovera a Sedare. Se Sedare si závěj obzvlášť rozuměla,také ji hodně bolelo u srdce když se dověděla o tom že byla chycena,a mnohem smutnější byla když se se svou matkou dozvěděla její smrt.Tento
zármutek se ale nevyrovnal tomu když se dozvěděli že stejný osud postihl ostatní její sourozence a otce.Začala tedy s matkou putovat, prošli hodně biomů ale jí se stejně nejvíce líbil ten horský. Byl prostě úchvatný.Jednoho dne ale matku dostal jeji den a zemřela.Závěj zůstala sama v tak velkém světě.Nakonec se ale odebrala do hor a tam byla rok. Pak se rozhodla putovat až našla Říční klan.

O ní:
Závěj je spíše tichá liška,ale když chce dokáže na sebe upozornit,a to pěkně nahlas.K ostatním tvorům se chová obezřetně a odvážně,nikdy někomu jen tak pro nic zanic nevěří.Je to spíše samotářka která miluje hory a ráda v nich je,ale nějaká ta společnost ji také nevadí.Je docela klidná,ale netrpělivá.Pokud jí vyprchá trpělivost prostě se naštve bochne jak sopka.Toto rozčílení může trvat tak 30minut,někdy ale i víc.Má srdce válečníka a vůdce,a na bojišti se jí nikdo nevyrovná.Dokáže si každého zdominovat a ukázat že ona je tady pán.

Jak vypadá:
Závěj má hebkou a hustou srst, do které se dá krásně zabořit a usnout v ní. Vždyť je z kožešinové farmy, ale dokonce i tam je tota srst velice ceněna. Také je velmi hustá,a dobře izoluje i proti horku je na svou srsthrdá. Na její srsti jsou pěkné fleky barev.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krémovi Krémovi | 20. září 2014 v 15:10 | Reagovat

Dík že jsi to ořízla :))))

2 Liščí RPG Liščí RPG | Web | 21. září 2014 v 18:40 | Reagovat

V přírodě jí je líp.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama