Září 2014

Krémová závěj

15. září 2014 v 12:54

Krémová závěj

Pohlaví:

Hodnost:
Budoucí hodnost:
Ve hře od:
Ocenění:/
Zvláštní předměty:/

O její rodině:
Krémová závěj se narodila Desre a Terekovi,který pocházel z nejprosluješí kožešinové farmy.Závěji sourozence ale chytli a chovali je,později je ale zabily pro kožešinu kterou měli sice hezkou,ale kožichu Krémové se nevyrovnali.Její sourozenci se jmenovali:Alex, Mozat, Dovera a Sedare. Se Sedare si závěj obzvlášť rozuměla,také ji hodně bolelo u srdce když se dověděla o tom že byla chycena,a mnohem smutnější byla když se se svou matkou dozvěděla její smrt.Tento
zármutek se ale nevyrovnal tomu když se dozvěděli že stejný osud postihl ostatní její sourozence a otce.Začala tedy s matkou putovat, prošli hodně biomů ale jí se stejně nejvíce líbil ten horský. Byl prostě úchvatný.Jednoho dne ale matku dostal jeji den a zemřela.Závěj zůstala sama v tak velkém světě.Nakonec se ale odebrala do hor a tam byla rok. Pak se rozhodla putovat až našla Říční klan.

O ní:
Závěj je spíše tichá liška,ale když chce dokáže na sebe upozornit,a to pěkně nahlas.K ostatním tvorům se chová obezřetně a odvážně,nikdy někomu jen tak pro nic zanic nevěří.Je to spíše samotářka která miluje hory a ráda v nich je,ale nějaká ta společnost ji také nevadí.Je docela klidná,ale netrpělivá.Pokud jí vyprchá trpělivost prostě se naštve bochne jak sopka.Toto rozčílení může trvat tak 30minut,někdy ale i víc.Má srdce válečníka a vůdce,a na bojišti se jí nikdo nevyrovná.Dokáže si každého zdominovat a ukázat že ona je tady pán.

Jak vypadá:
Závěj má hebkou a hustou srst, do které se dá krásně zabořit a usnout v ní. Vždyť je z kožešinové farmy, ale dokonce i tam je tota srst velice ceněna. Také je velmi hustá,a dobře izoluje i proti horku je na svou srsthrdá. Na její srsti jsou pěkné fleky barev.

Vichřice

8. září 2014 v 17:05

Vichřice

Pohlaví:

Hodnost:
Budoucí hodnost:
Ve hře od:
8.9. 2014
Ocenění:/
Zvláštní předměty:/

O její rodině:
Dřív jsem šťastně žila v klanu se svou rodinou: matkou Amy a otcem Serchanem. Jednoho dne, ale přišli lovci a začali nás zabíjet, tátu mi zabili přímo před očima, s matkou jsem utekla pryč, ale byla raněná na boku a dlouho nevydržela a já nedokázala sehnat pomoc. Nakonec jsem zbyla úplně sama uprostřed neznámé divočiny. Byla jsem unavená a navíc tu nebylo nic co bych mohla ulovit. Hladová a vyčerpaná jsem se plahočila krajinou a hledala útočiště. Po dlouhé
době se mi nakonec poštěstilo a našla jsem tu nový klan, ale nic nedokázalo zahojit ránu v mém srdci, která tu zůstala po rodičích...

O ní:
Jsem hodná, laskavá a přátelská liška, která se ovšem dokáže dost naštvat hlavně, když mi někdo lže nebo mi zatajuje pravdu. K mým ctnostem dále patří trpělivost, zvědavost, obětavost a dokonce i odvaha. Mám ráda romanticu a hledám partnera na celý život. Usmívající se

Jak vypadá:
Jsem liška menšího vzrůstu, jsem do hněda, ale tlapky mám černé, dokonce i uši, mám světle hnědý ocas, ale místy též do černa. Jsem hnědoočka.

Upozornění pro Říční (II)

6. září 2014 v 10:03 | Mechová hvězda |  Upozornění
Prosím nejlépe všechny Řííční, aby se dostavili do tábora ke kořenům, proběhlo zde totiž klanové schromáždění. Je to důležité hlavně pro: Lesní květ, Větrotlapku, Snížka, Rychlého a Tichého stína. Není nutné, aby jste si to četli všichni, jenom abyste byli v obraze, co se ve hře děje. Dále prosím mé učedníky tj. Pampel a Vánek, odepište mi prosím do fora mimo hru.
Děkuji
Mechová Hvězda

Zaběhněte do tábora!


Hra se znovu rozjíždí!

1. září 2014 v 0:00 Upozornění
Prázdniny uběhly jako voda a dnes ti školou povinní vyráží po dlouhém volnu opět do školy. Hra přes prázdniny pokračovala, ale ne moc aktivně. (nejvíce se asi rozvíjela v sekci mimo hru) Nicméně k nám přibyl i nový člen- Tichý Stín, kterého jsem stihla zaregistrovat. Ostatní čekající na registraci, byli již přijati v sobotu.
Hodnosti u liščat již jsou přepsány na učedníky (matky), jejich výcvik začne až později (odhaduji na 3.-4. týden v září). Je to hlavně z důvodů toho, že svůj výcvik nedokončili ani Pampel a Vánek, takže by to bylo vůči nim nespravedlivé. Další důvod je, že by to ani Mechová (tj. já) nestíhala. Všechna liščata budou "pasována" na nové hodnosti během tohoto týdne nejspíše v pátek- matky a léčitelští již dostali předběžně informace.
Další věcí, kterou jsem s vámi chtěla dořešit je čistka ve foře Mimo hru, které je teď po prázdninách hodně zahlcené a nepřehledné. - můžete na konci článku a hlasovat v komentářích obhajovat svůj názor.