Sarabi

30. srpna 2014 v 13:15

Sarabi

Pohlaví

Hodnost
Budoucí hodnost
Ve hře od 30.8. 2014
Ocenění/
Zvláštní předměty/
O její rodině:
Její matka se jmenovala Erevu a její otec Uru. Měla starší sestru Athénu která byla ze staršího
vrhu a byla téměř dospělá. Sarabi si na svou sestru nic moc nepamatuje protože Athéna brzy dospěla a odešla hledat nový klan. Snad jen si pamatuje jak ji její starší milovaná sestra hlídala když byli jejich rodiče pryč. Sarabi odjakživa milovala vodu a byla narozená v jejím znamení nicméně brzy poté co se naučila běhat po svých tak zdrhla své starší sestře a zahučela rovnou po hlavě do vodní nádrže Athéna ji musela z vody vytáhnout za ocas a Sarabi se jen vesele a
spokojeně smála. Jejich matka Uru byla nemocná a nemohla mít více liščat. Erevu se o ně nikdy moc nezajímal většinou jen sháněl potravu nebo se někde hádal o území s jinými klany.

O ní:
Sarabi má plachou povahu a co se týče tlačenic spíš se zdržuje v pozadí. Je spíše samotářka než " miláček davů" . Vyhýbá se konfliktům protože je slabá a většinu sporů prohrává. Málokdy se sama pustí do rozhovoru a když už , tak ji musí někdo vyzvat. Když je v klidu někde kde se cítí dobře a v bezpečí tak se chová daleko víc svobodně a volně než na místě kde se bojí a cítí být pod napětím. V přítomnosti vrstevníků ze kterých vycítí negativitu a odpor vůči sobě se chová jako nějaký magor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama