Tichý stín

28. července 2014 v 14:54

Tichý stín

Pohlaví

Hodnost
Budoucí hodnost
Ve hře od 28.7. 2014
Ocenění/
Zvláštní předměty/
O jeho rodině:
Stínova rodina byla celkem průměrná. Matčina povaha je velmi mírumilovná, obětavá a chápavá. Naopak otec je velmi přísný, ale za to zpravedlivý. Stín mápouze dva sourozence. Sestru Mechotlapku a bratra Lístka. I když to možná není na první pohled znát, jeho rodiče velmi dbali na správnou výchovu. Mechotlapka i Lístek se chovali jako obvyklá mláďata. Nechtěla poslouchat a nic se učit. Naopak, rádi dělali lumpárny, vymýšleli hlouposti a podobné rebélie. Stín byl ale jiný. Tichý, nenápadný a hlavně učenlivý. Zvědavě naslouchal oboum rodičům, snažil se zapamatovat všechny jejich rady a zkušenosti. Proto bylo znát, že i když je stejně starý jako jeho sourozenci, choval se o poznání dospěleji.

O něm:
Tichý Stín je především opatrný a tak trochu nenápadný. Určitě to není typ, který by dokázal vést konverzaci 'jen tak'. Protože k tomu byl v mládí veden, nyní se ve společnosti chová slušně. Snaží se reagovat tak, aby to bylo přijatelné. To znamená žádné urážky ani nadávky (možná jen v duchu). Pokud se tedy v jeho společnosti nenaskytne pyšný, arogantní jedinec, který by prskal uštěpačné poznámky kolem sebe, chová se mile a k dámám jako gentleman. Lišky se mu můžou svěřit o tajných přáních a snech a můžou si být jisté, že bez jejich svolení se to zbytek světa nedozví. Tichý je neuvěřitelně chápavý tvor, který bude schopen desítky minut naslouchat a cítit společně s vámi. Pokud s někým uzavře opravdové přátelství, čehož není zas tak lehké docílit, dokáže za své přátele položit život. Pokut by jste ale jeho dobrosrdečnosti chtěli využít, nedělejte si moc velké naděje. Je si své dobrácké povahy vědom. To všechno však neznamená, že by neměl rád dobrodružství. Má je rád, ale přistupuje k nim svým, zcela unikátním, způsobem. To také souvisí s tím, že má opravdu velkou fantazii a představivost. Po tom všem by teď Stín mohl vypadat jako nějaká měkota. Toto je ale mylná představa. Postarat se o sebe i své přátele umí skvěle.

Jak vypadá:
Stínovo tělo je převážně šedé. Černá barva mu zdobí vrchní část ocasu, nohy, spodní část krku, tlamu a zadní stranu uší. Krom těchto dvou neutrálních barev na něm můžete spatřit i jakousi krémovou. Ta mu pokrývá převážnou většinu krku, vytváří také jakýsi pruh táhnoucí se od lopatek po břicho, a také vyplňuje téměř celé vnitřní ochlupení uší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Richard Richard | 1. srpna 2014 v 11:05 | Reagovat

Vitaj :)

2 Pitney Pitney | Web | 7. června 2016 v 18:27 | Reagovat

nebankovní půjčka online opava O_O

3 deathward deathward | Web | 9. září 2016 v 11:26 | Reagovat

půjčka na mesíční splátky :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama