Rychlý Stín

25. června 2014 v 21:02

Rychlý Stín

Pohlaví

Hodnost
Budoucí hodnost
Ve hře od 25.6. 2014
Ocenění/
Zvláštní předměty/
O jeho rodině:
Jeho matka byla normální rezavo-bílá liška obecná z Říčního klanu. Zato jeho otcem byl lišák z Černého klanu, kterému se též přezdívalo Stěhovavý klan. Bylo to proto, jelikož se Černý klan stěhoval neustále z místa na místo a nikde nestrval déle než měsíc. V Černém klanu byli všichni černého zbarvení, dokonce u nich nikdo neměl špičku bílého ocasu a to bylo hodně neobvyklé - a toto zbarvení se přeneslo i na Rychlého stína. Nikdo v klanu netušil, že Stínova matka čeká liščata, ale když potom nemohla chodit na lovy, přestala je tajit. V klanu zavládlo velké pozdvižení, ale vůdce rozhodl, že liščata si klan nechá a vychová je jako ostatní. Při porodu ale Stínova matka zemřela a přivedla na svět dvě liščata - třetí umřelo. Jedno bylo černé, druhé normální zrzavo-bílé. Zrzavo-bílé ale později zemřelo. A tak přežilo jen černé lišče. Nikdo mu nedal jméno - polovina klanu mu chtěla říkat jen "Černý" aby mu navždy připomínali to, že jeho otec byl z jiného klanu. Nakonec ale, když trochu povyrostl, dali mu jméno Rychlý stín. Rychlý kvůli tomu, že z liščat běhal nejrychleji (mimochodem, Černý klan také vynikal rychlostí) a Stín proto, že měl černou srst. A tak Rychlý Stín vyrůstal dále v klanu. Nikdo neví, jestli jeho otec žije, ale jestli jo, Stín by ho chtěl potkat.

O něm:
Stín nikdy nikoho nesoudí podle toho, jak vypadá, nebo jakého je původu. Soudí podle chování. Naleznete u něj i známku chytrosti. Je odvážný a jak to má ve jménu, je i rychlý. Je hrdý a nikdy radostně nepovykuje. Nerad na sebe přitahuje pozornost a raději loví samotný. Nespoléhá na druhé, raději vše udělá sám. Zajímavé je, že nikdy v životě nebrečel - ani radostí, ani smutkem. V boji využívá své barvy, takže si ho snadno spletete se stínem stromu. Totéž využívá i v lovu. Není líný, ale aktivní.

Jak vypadá:
Celý černý lišák. se žluto-zlatýma očima a lehce namodralým čumákem. Uši a tlamu má černější než zbytek těla. Je štíhlý.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sylvano sylvano | Web | 19. června 2015 v 10:52 | Reagovat

mone now pujcka :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama