Lesní Vánek

12. června 2014 v 17:49

Lesní Vánek

Pohlaví

Hodnost
Pampel, Krémová závěj, Tichý stín, Rychlý stín, Ledová zář, Lesná Smrť
Svazek Lesní Květ
Ve hře od 12.6. 2014+1 HD
Ocenění:
1. - lovení
1. - pár ve hře
záchrana Mechové Hvězdy při kousnutí zmije
closed, padlock, privacy, security icon Admin
Zvláštní předměty:/
O jeho rodině:
Lesní Vánek se narodil v noře v lese za strašného větru. Bohužel, jeho matka jednou šla pro potravu a už se nevrátila. Už byl trochu vyspělejší a proto mohl vylézt z nory, jenže ho našli lidé a ti ho pojmenovali Lesní Vánek. Jeho otec byl dříve uloven a tak teď zůstal jenom sám a nemohl mu někdo z rodičů pomoct. Lidé ho odnesli do svého tábora, kde žil delší dobu. Nevěděl, proč ho již dávno nezabili a proto utekl z tohoto tábora, aby ho nezabili. Bloudil dlouhou dobu, protože ještě moc neuměl lovit. Byl smutný, že byl jedináček a proto skoro nic neznal. Ale po dlouhé době, kdy byl už hodně hladový a hubený, našel smečku lišek a přidal se k nim. Byl rád, že mohl vyrůstat s ostatními liškami a je za to velmi rád. Nikdy by už nechtěl zažít, to co zažil a líbí se mu nový život, kdy ho ostatní přijali a mají ho velmi rádi.

O něm:
Lesní Vánek je velmi chytrý lišák a už se nenechá na něco nachytat. Rád loví a tráví čas s ostatními liškami nebo přátelskými zvířaty. Po tom, co zažil, vycítí lidský pach na větší dálku než ostatní lišky a proto se rychle dokáže někam schovat. Před přítomností lidí se snaží utéct, jinak si vzpomene na onu událost s rodiči. Je velmi rychlý a kamarádský. Někdy má rád i samotu, ale častěji radši tráví čas s liškami.
Jak vypadá:
Od začátku spodní části tlamy se mu táhne až na bříško bílá čára. Je celý zrzavý a i oči má zbarvené do zrzava. Zezadu má konce uší zbarvené do černa. Na některých místech má i nějaké černé chlupy, ale z větší dálky nejsou vidět. Konce tlapek má též zbarvené do černa, takže pokud jsou nějak od bláta, není to moc poznat. Většinu ocasu má bílý, takže je to takový bílo-zrzavý lišák.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama