Ledový Chlad

6. června 2014 v 15:31

Ledový Chlad

Pohlaví

Hodnost
Ve hře od 6. 6. 2014
Ocenění záchrana Mechové Hvězdy po uštknutí zmije
Zvláštní předměty/
O jeho rodině:
Oba Chladovi rodiče jsou mrtví. Jeho matka Rose, která měla podivné růžovobílé zbarvení (hodně vzácné) zemřela při porodu Chlada a jeho tří sourozenců. Bohužel se její vzácné zbarvení přeneslo jen na jedno lišče, které ukradl jiný klan a nikdo neví, co se s ním stalo. Zbytek liščat měl po otcovi černou barvu (ocásek je bílí). Otec zemřel brzy po matce, byl zabit při boji. Malá liščata byla předána do péče matek. Nedlouho poté byl klan napaden a bílá liška z jiného klanu plánovala odnést liščata klanu. Matky s ní svedli souboj - ale při té mele se někdo musel omylem zakousnout do krku jednomu liščeti, namísto bílé lišce. A jelikož bylo tělíčko liščete ještě slaboučké, na místě umřelo. A podobně to dopadlo i s dalším Chladovým sourozencem. Ledový Chlad přežil, bohužel si ale na svou rodinu moc nepamatuje.

O něm:
Ledový chlad je nedůvěřivý, proto může chvíli trvat, než se stanete přáteli. Dá se označit i za lehce tvrdohlavého, ale svému klanu je oddaný... dá se říct. Je u něj vidět i inteligence a kdyby se měl řídit buď srdcem, nebo rozumem, vybral by si rozum. Je to bystrý a obratný lišák, problém je akorát jeho síla. Ne že by byl slabý, to ne, akorát víc využívá své rychlosti a zároveň schopnosti nedělat hluk. Díky tomu může nepřítele překvapit ze zadu a nebo se dokáže lépe vyhýbat útokům. Díky tomuto má zároveň také výborné předpoklady k lovení. Bohužel, kvůli své černé srsti je v zimě dobře vidět, takže to dělá problém. Zato ale poté, co se bude ukrývat beze sněhu pod stíny stromů, to mu půjde.

Jak vypadá:
Ledový chlad je celý černý, akorát má bílou špičku ocásku a u krku je také lehká bílá naznačená. Má hnědé oči. Jeho tělo je porostlé středně dlouhou srstí. Na slunečním světle se jeho srst může zdát šedá, ale je to doopravdy pravá černá. Díky barvě své srsti se na něm zakryje každá špina (pokud to není bahno).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama