Pampel

28. května 2014 v 13:44

Pampel

Pohlaví

Hodnost
Budoucí hodnost
Učitel Lesní Vánek
Ve hře od 28.5. 2014
Ocenění
closed, padlock, privacy, security icon spoluadmin
prošla portálem
Zvláštní předměty/
(obrázek není přesný, brzy bude dodán lepší -snad-)
O ní:
Pampel se narodila v jiném neznámém světě, než je tento. Zde ji jako malé opuštěné lišče našel lidský chlapec Solus. Ujal se ji a staral se o ni, když to ještě sama nedokázala a naučil ji mnoha věcem. Z Pampel brzy vyrostla silná sebevědomá liška z tamního západního lesa. S chlapcem si k sobě vytvořili velký citový vztah, někteří si i myslí, že jsou propojeni myšlenkami. Všude ho následovala a stali se nejlepšími přáteli. Nyní se však neúmyslně dostala do portálu a objevila se v cizí zemi, opuštěná a odtržená od všeho, co kdy znala. Bude to pro ni velká zkouška.

Jak se chová:
Pampel je velmi tichá introvertní liška. Dává přednost samotě, jen se svými vlastními myšlenkami uprostřed přírody. Moc toho nenamluví, řeč je pro ni pramenem nedorozumění. Většinou spíš sedí a pozoruje situaci, se svými vlastními názory, které si nechává pro sebe. Když nemusí, ostatních si moc nevšímá. Možná jimi i opovrhuje a může se zdát ostatním arogantní. Ale s přáteli je úplně jiná. Ráda jim naslouchá a je pro ni důležité, aby byli v bezpečí.

Jak vypadá:
Pampel si své jméno vysloužila díky své zlatavé srsti. Konce tlapek jsou hnědé, na bříšku a pod tlamičkou je zbarvena do karamelové až bílé, koneček ocásku nese bílou barvu jako bříško. Ouška mají hnědé špičky, pod nimi září oranžová očka a narůžovělý čumáček.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama