Mechová Hvězda

25. května 2014 v 15:16

Mechová Hvězda

Pohlaví

Hodnost
V hře od:
25.5. 2014
Ocenění
2. liška ve hře
closed, padlock, privacy, security icon Bývalý admin
Zvláštní předměty/
O její rodině:
Mechová Hvězda se narodila do rodiny válečníků jako třetí lišče. Její dva bratři Bělovous a Černodrápek ji nikdy neměli moc rádi, právě naopak, dělali si z ní velkou legraci, protože když byla tehdy ještě Mechoočka mládě byla hrozně malá a slabá. Všichni ji přisuzovali, že se jednou stane matkou a nikdy se nezapojí do žádného boje. Čím však byla Mechoočka starší tak byla urostlejší a chytřejší. Dřívější velitel klanu ji nechtěl pustit do výcviku válečníků, protože si myslel, že v boji nebude ničemu platná a každá bitva s ní bude již předem prohraná. Mechoočka se však nevzdávala, navenek vystupovala jako starostlivá pečovatelka liščat, ale každý den tajně chodila cvičit s ostatními liščaty. Tak to s ní šlo dál až dospěla do věku válečníků. Jednoho dne když velitel s hrstkou válečníků opustili tábor, zaútočili divocí vlci. Celý tábor zpanikařil, ale Mechoočka vymyslela plán a s ostatními válečnickými učedníky nahnala vlky do hlubokého příkopu, který se rozkládá za táborem. Když se velitelova výprava vrátila, ocenila Mechoočtinu vynalézavost a odvahu a jmenovala ji zástupkyní velitele. Její rodiče a bratři ale v bitvě s vlky zemřeli, což si Mechová Hvězda do dnes vyčítá. Po smrti velitele se stala velitelkou Říčního klanu.

O ní:
Mechová hvězda je velmi chytrá a vnímavá liška. Někdy je až moc tvrdohlavá, někdy až tak, že jí její tvrohlavost přinese i nějaké ovoce, jako když se místo matky stala bojovnicí. K jejím záporům patří i velká empatie, kterou cítí k ostatním liškám. Nejvíce miluje ranní procházky v orosené trávě a šplhání po stromech či balvanech. Naopak nenávidí vodu, protože jednou, když byla malá, viděla, jak se jedno lišče utopilo v jezeře Smutku.

Jak vypadá:
Na hlavě se jí táhne od černého čumáku k čelu bílá lysina. Na její hlavě si nemůžete nevšimnout jejích mechově zelených očích, podle kterých dostala i jméno. Celé čelo je pokryto světle a tmavě hndou srstí, jež se táhne až k uším. Ouška má bílá a sametově jemná. Její břicho je bílé barvy a srst od hlavy se postupně ztmavuje až k ocasu do hnědočerna. Její tlapky jsou hnědé s bílými tečkami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mechová Hvězda z Říčního klanu Mechová Hvězda z Říčního klanu | 4. září 2014 v 16:28 | Reagovat

LOV:
Lumík
Měsíční palouk
16:29 4.9. 2014

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama