Lunarria

27. května 2014 v 14:34

Lunarria

Pohlaví

Hodnost
Ve hře od 27.5. 2014
Ocenění/
Zvláštní předměty/
O její rodnině:
Lunarria se narodila lišce jménem Strmělka. Strmělka byla samotářka. Žila u kraje lesa v opuštěné budce, kde dříve přebýval včelař se svými úly. Když se jí narodilo malé lišče s tak divným zbarvením jako má Lunarria dodnes, nebyla moc nadšená. Snažila se ale té malé dát výchovu takovou, aby ji život nepřekvapil. Učila ji běhat a postarat se o sebe samotnou. Maličká měla tedy stále něco na práci a proto doteď není ten tip, co by zvládl dlouhou dobu sedět a nic nedělat. Ale to je její povaha a to se bude popisovat jinde... O otci Strmělka nikdy nemluvila. I když na to byla Lunarria zvědavá. Když lištička vyrostla, jednoho dne se probudila a máma byla pryč. Nechala jí ale pachový vzkaz, ve kterém jí říkala něco v tom smyslu, ať nesmutní, že život jde dál a ona i Lunarria potřebují každá svůj prostor. Nemohou být spolu věčně. Ať se nebojí a jde za svými sny. Nikdy nemá jen tak sklánět hlavu před ostatními. To že si Strmělka přeje. Lunarria tedy zůstala v budce ještě pár dní pro případ, že by se Strmělka vrátila, ale nedočkala se. Po zhruba týdnu tedy odešla a toulala se tak dlouho, než se dostala do klanu. Neví, zdali má nějaké sourozence. Možná ano, možná ne. To je věc její matky a otce. Ne její. Ovšem, žádné dvojče, pokud ví, neměla. Ale ani na to by nesázela. Strmělka uměla věci moc dobře schovávat a když už věci, proč by nemohla před Lunarriou schovat i další lišce? Kdo ví... Lunarrie je třičtvrtě roku, když se do klanu dostala a je proto moc stará, aby se stala učedníkem. Byla proto přidělena k matkám. Ona sama však liščata NIKDY ještě neměla. Pouze se stará o ostatní mláďata a v hloubi duše by se chtěla stát válečnicí, bojovnicí a lovkyní. Kdykoli je to možné, uteče z tábora a ze školky a jde se proběhnout do lesa, kde se sama "trénuje". Na svou matku vzpomíná většinou v dobrém a otce si občas představuje...

Jak se chová:
Lunarria byla vychovávána pro přežití. Je proto krajně plašší a maličko nedůvěřivá. Je ale odvážná a do všeho se vrhá po hlavě. Snaží se být miláa je pracovitá. Občas ale moc vytrvalá v práci. Nesnáší lišky, co se hned vzdávají...Je celkem kamarádská a učenlivá. Má dobrou paměť a vycítí, kdy je potřeba něco říct. Jinak moc nemluví. Spíš pozoruje... Ráda běhá a šplhá po stromech /na lišku divný, co?/, nevadí jí ani plavání či lov, boj a jiné aktivity. Nerada se válí. Jak už jsem psala, kvůli svému věku se nemohla stát učedníkem, takže je pravou rukou matkám v klanu. Je jakási chůva. Ráda ale z tábora utíká do lesa a přírody..

Jak vypadá:
Lunarria není rezavá jako normální lišky obecné. Je hnědá s náznakem šedé. Když se narodila, byla celá hnědá, ale postupem času, jak dospívala, byly na její srsti patrné znaky světlejší barvy. Tady je fotka, když byla ještě celá hnědá. Když ale vyrostla, zesvětlaly jí na srsti nějaké znaky. Je tedy odlišná, než ostatní lišky. Není zrzavě žlutá ani oranžová, ale hnědá s náznykem šedé a světlými - plavými odznaky..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama