Květen 2014

Portál

30. května 2014 v 18:25 Ostatní
Asi jste si všimli, že ve hře se objevil nový termín portál. Zavedla ho má kamarádka Pampel, která je i spoluadminkou.

Co to portál je?
Jsou to vlastně magické dveře, které spojuje dvě vzdálená místa, oddělené časoprostorem.

Jak se pojí s hrou?
Normálních hráčů se vlastně skoro vůbec netýká, jediné, co je pro ně dobré vědět, že nějaký portál existuje a že díky němu přišli všechny lišky do údolí. Ve výjimečných, případech (při nějakých akcích apod.) lze získat předmět, díky němuž se budete moci na nějakou malou chvíli teleportovat. Všechny lišky, které alespoň jednou prošly portálem, mají u svého profilu tuto ikonku a jsou v klanu velmi vážené.

Pokud se na něco chcete zeptat pište níže


Pampel

28. května 2014 v 13:44

Pampel

Pohlaví

Hodnost
Budoucí hodnost
Učitel Lesní Vánek
Ve hře od 28.5. 2014
Ocenění
closed, padlock, privacy, security icon spoluadmin
prošla portálem
Zvláštní předměty/
(obrázek není přesný, brzy bude dodán lepší -snad-)
O ní:
Pampel se narodila v jiném neznámém světě, než je tento. Zde ji jako malé opuštěné lišče našel lidský chlapec Solus. Ujal se ji a staral se o ni, když to ještě sama nedokázala a naučil ji mnoha věcem. Z Pampel brzy vyrostla silná sebevědomá liška z tamního západního lesa. S chlapcem si k sobě vytvořili velký citový vztah, někteří si i myslí, že jsou propojeni myšlenkami. Všude ho následovala a stali se nejlepšími přáteli. Nyní se však neúmyslně dostala do portálu a objevila se v cizí zemi, opuštěná a odtržená od všeho, co kdy znala. Bude to pro ni velká zkouška.

Jak se chová:
Pampel je velmi tichá introvertní liška. Dává přednost samotě, jen se svými vlastními myšlenkami uprostřed přírody. Moc toho nenamluví, řeč je pro ni pramenem nedorozumění. Většinou spíš sedí a pozoruje situaci, se svými vlastními názory, které si nechává pro sebe. Když nemusí, ostatních si moc nevšímá. Možná jimi i opovrhuje a může se zdát ostatním arogantní. Ale s přáteli je úplně jiná. Ráda jim naslouchá a je pro ni důležité, aby byli v bezpečí.

Jak vypadá:
Pampel si své jméno vysloužila díky své zlatavé srsti. Konce tlapek jsou hnědé, na bříšku a pod tlamičkou je zbarvena do karamelové až bílé, koneček ocásku nese bílou barvu jako bříško. Ouška mají hnědé špičky, pod nimi září oranžová očka a narůžovělý čumáček.

Lunarria

27. května 2014 v 14:34

Lunarria

Pohlaví

Hodnost
Ve hře od 27.5. 2014
Ocenění/
Zvláštní předměty/
O její rodnině:
Lunarria se narodila lišce jménem Strmělka. Strmělka byla samotářka. Žila u kraje lesa v opuštěné budce, kde dříve přebýval včelař se svými úly. Když se jí narodilo malé lišče s tak divným zbarvením jako má Lunarria dodnes, nebyla moc nadšená. Snažila se ale té malé dát výchovu takovou, aby ji život nepřekvapil. Učila ji běhat a postarat se o sebe samotnou. Maličká měla tedy stále něco na práci a proto doteď není ten tip, co by zvládl dlouhou dobu sedět a nic nedělat. Ale to je její povaha a to se bude popisovat jinde... O otci Strmělka nikdy nemluvila. I když na to byla Lunarria zvědavá. Když lištička vyrostla, jednoho dne se probudila a máma byla pryč. Nechala jí ale pachový vzkaz, ve kterém jí říkala něco v tom smyslu, ať nesmutní, že život jde dál a ona i Lunarria potřebují každá svůj prostor. Nemohou být spolu věčně. Ať se nebojí a jde za svými sny. Nikdy nemá jen tak sklánět hlavu před ostatními. To že si Strmělka přeje. Lunarria tedy zůstala v budce ještě pár dní pro případ, že by se Strmělka vrátila, ale nedočkala se. Po zhruba týdnu tedy odešla a toulala se tak dlouho, než se dostala do klanu. Neví, zdali má nějaké sourozence. Možná ano, možná ne. To je věc její matky a otce. Ne její. Ovšem, žádné dvojče, pokud ví, neměla. Ale ani na to by nesázela. Strmělka uměla věci moc dobře schovávat a když už věci, proč by nemohla před Lunarriou schovat i další lišce? Kdo ví... Lunarrie je třičtvrtě roku, když se do klanu dostala a je proto moc stará, aby se stala učedníkem. Byla proto přidělena k matkám. Ona sama však liščata NIKDY ještě neměla. Pouze se stará o ostatní mláďata a v hloubi duše by se chtěla stát válečnicí, bojovnicí a lovkyní. Kdykoli je to možné, uteče z tábora a ze školky a jde se proběhnout do lesa, kde se sama "trénuje". Na svou matku vzpomíná většinou v dobrém a otce si občas představuje...

Jak se chová:
Lunarria byla vychovávána pro přežití. Je proto krajně plašší a maličko nedůvěřivá. Je ale odvážná a do všeho se vrhá po hlavě. Snaží se být miláa je pracovitá. Občas ale moc vytrvalá v práci. Nesnáší lišky, co se hned vzdávají...Je celkem kamarádská a učenlivá. Má dobrou paměť a vycítí, kdy je potřeba něco říct. Jinak moc nemluví. Spíš pozoruje... Ráda běhá a šplhá po stromech /na lišku divný, co?/, nevadí jí ani plavání či lov, boj a jiné aktivity. Nerada se válí. Jak už jsem psala, kvůli svému věku se nemohla stát učedníkem, takže je pravou rukou matkám v klanu. Je jakási chůva. Ráda ale z tábora utíká do lesa a přírody..

Jak vypadá:
Lunarria není rezavá jako normální lišky obecné. Je hnědá s náznakem šedé. Když se narodila, byla celá hnědá, ale postupem času, jak dospívala, byly na její srsti patrné znaky světlejší barvy. Tady je fotka, když byla ještě celá hnědá. Když ale vyrostla, zesvětlaly jí na srsti nějaké znaky. Je tedy odlišná, než ostatní lišky. Není zrzavě žlutá ani oranžová, ale hnědá s náznykem šedé a světlými - plavými odznaky..

Lesní Duch-Izabel

27. května 2014 v 14:17

Lesní Duch- Izabela

Pohlaví

Hodnost
V hře od: 27.5.2014
Ocenění 3. liška ve hře
Zvlaštní předměty/
O její rodině:
Otec od její matky odešel ještě před porodem. Ovšem její matka byla poměrně zodpovědná a postarala se o ní. Již od mala jí táhla k tomu aby se jednou také starala o mláďata tak dobře jako ona. Ovšem Izabel to vedlo vždy jenom k boji. Byla s matkou úplně jiná. A tak přicházely i hádky. Obě se ještě tak tak snášely, ale nebylo to dvakrát příjemný. Izabel objevila svoji dobrou schopnost v skrývání. A čím dál víc jí používala spolu s běháním. Díky tomu jí začaly říkat Lesní Duch. Jak rychle přiběhla tak rychle odběhla. Nikdo to ani nepostřehl. Ovšem nikdo není nesmrtelný. Jednou když zrovna lovila zajíce. Tak šla kolem její matka. Vždycky kolem ní takhle chodila. Chtěla vědět, jestli je v pořádku. Ze křoví ale najednou na Izabel vyskočil vlk a shodil jí na zem. Po tom co se probudila po tvrdém pádu. Byl už vlk pryč, vedle ní ale leželo mrtvé tělo její matky. Od té doby se zavázala, že bude bojovnicí a nedovolí, aby se to ještě někdy stalo.

Jak se chová:
Světlonoška má problém s tím že je hodně důvěřivá, otravná, ukecaná, přecitlivělá, myslí si že všechno dokáže sama a nepotřebuje něčí pomoct. Nikdy se nechce nějak ztrapnit a přijít o své postavení v klanu.Je sice trošku hyperaktivní ale když je to nutné tak se vždycky sklidní. Chce se dostat vysoko co se toho postavení týče a udělá proto cokoliv. V takovém případě dokáže zradit i věrného přítele. Nevěří na lásku nebo cokoliv s ní spojeného. Radči pracuje sólově a snaží se toho držet. Ovšem uvědomuje si že bez klanu by to nikam nedotáhla

Mechová Hvězda

25. května 2014 v 15:16

Mechová Hvězda

Pohlaví

Hodnost
V hře od:
25.5. 2014
Ocenění
2. liška ve hře
closed, padlock, privacy, security icon Bývalý admin
Zvláštní předměty/
O její rodině:
Mechová Hvězda se narodila do rodiny válečníků jako třetí lišče. Její dva bratři Bělovous a Černodrápek ji nikdy neměli moc rádi, právě naopak, dělali si z ní velkou legraci, protože když byla tehdy ještě Mechoočka mládě byla hrozně malá a slabá. Všichni ji přisuzovali, že se jednou stane matkou a nikdy se nezapojí do žádného boje. Čím však byla Mechoočka starší tak byla urostlejší a chytřejší. Dřívější velitel klanu ji nechtěl pustit do výcviku válečníků, protože si myslel, že v boji nebude ničemu platná a každá bitva s ní bude již předem prohraná. Mechoočka se však nevzdávala, navenek vystupovala jako starostlivá pečovatelka liščat, ale každý den tajně chodila cvičit s ostatními liščaty. Tak to s ní šlo dál až dospěla do věku válečníků. Jednoho dne když velitel s hrstkou válečníků opustili tábor, zaútočili divocí vlci. Celý tábor zpanikařil, ale Mechoočka vymyslela plán a s ostatními válečnickými učedníky nahnala vlky do hlubokého příkopu, který se rozkládá za táborem. Když se velitelova výprava vrátila, ocenila Mechoočtinu vynalézavost a odvahu a jmenovala ji zástupkyní velitele. Její rodiče a bratři ale v bitvě s vlky zemřeli, což si Mechová Hvězda do dnes vyčítá. Po smrti velitele se stala velitelkou Říčního klanu.

O ní:
Mechová hvězda je velmi chytrá a vnímavá liška. Někdy je až moc tvrdohlavá, někdy až tak, že jí její tvrohlavost přinese i nějaké ovoce, jako když se místo matky stala bojovnicí. K jejím záporům patří i velká empatie, kterou cítí k ostatním liškám. Nejvíce miluje ranní procházky v orosené trávě a šplhání po stromech či balvanech. Naopak nenávidí vodu, protože jednou, když byla malá, viděla, jak se jedno lišče utopilo v jezeře Smutku.

Jak vypadá:
Na hlavě se jí táhne od černého čumáku k čelu bílá lysina. Na její hlavě si nemůžete nevšimnout jejích mechově zelených očích, podle kterých dostala i jméno. Celé čelo je pokryto světle a tmavě hndou srstí, jež se táhne až k uším. Ouška má bílá a sametově jemná. Její břicho je bílé barvy a srst od hlavy se postupně ztmavuje až k ocasu do hnědočerna. Její tlapky jsou hnědé s bílými tečkami.

Smradupán (Richard)

24. května 2014 v 21:21

Smradupán (Richard)

Pohlaví lišky

Hodnost
Ve hře od
24.5. 2014
Ocenění
1. hráč ve hře
1. léčitel ve hře
Zvláštní předměty/

O jeho rodině:
Richard se narodil rodičům, na které nerad vzpomíná. Sourozence neměl. Jeho matka i otec byli léčiteli, a na Richarda to docela prošlo. Již od mala rád zkoumal různé rostliny a jejich účinky (tím že je ochutnával). Jeho máma ráda chodila na pohřebiště a snažila se navrátit čerstvě uhynulé k životu (marně). Richarda to děsilo, ale zároveň zajímalo a vzrušovalo. Jelikož strávil na pohřebištích dost času, nasákl mu tím kožich a tak vzniklo jméno, kterým ho volali ostatní mladé (ale často i starší) lišky-Smradupán.

O něm:
Richard rád tráví svůj čas ve společnosti starých či mrtvých. Nejde zrovna bezhlavě do boje, když už tak se snaží útočit zezadu. Jeho oblíbenou potravou jsou ptáci. Má strach z ohně. Když nemá co dělat skrčí se pod nějaký keřík a tam potichu uvažuje.


Hodnosti

3. května 2014 v 14:38 Ostatní
Velitel A když jste se stali zástupcem velitele, po smrti velitele přicházíte na jeho místo. Jste kápo celého klanu, vaše slovo je zákon. Ne nadarmo se ale říká: "Čím více moci tím i více zodpovědnosti." Navíc se automaticky stáváte spoluadminem.

Zástupce velitele Abyste se stali zástupcem velitele, což je velitelova pravá ruka. Musíte být velmi schopný válečník ale i dobrý stratég. Oblíbenost v klanu vám jedině pomůže.

Léčitel Léčí lišky, můžeš za ním kdykoli dojít s jakoukoli prozbou a on ti vždy vyhoví, také má velmi dobrou schopnost promlouvat s měsíčním klanem.

Válečník Po svém výcviku se liška stává plnohodnotným členem klanu. Chrání a loví pro svůj klan a je ochoten v boji za něj položit i svůj vlastní život.

Matka Matka je velmi důležitý člen klanu, protože přivádí na svět nová liščata- nové válečníky.

Léčitelský učedník Liška, která se chce stát příštím léčitelem. Má velkou váženost v klanu, ale nemá téměř žádnou připravenost v boji. Přestože stát se léčitetelským učedníkem je velmi žádané, stát se léčitelem je mnohem složitější.

Učedník Když lišče povyroste (po čtrnácti dnech) stává se učedníkem. Trénuje se v boji, aby mohlo chránit svůj vlastní klan.

Lišče Lišče je ještě malé a nezkušené nesmí po dobu čtrnácti dní (těch opravdových) vyjít z tábora. Jinak je může postihnout dost vysoký trest.

Mrtvý je ten, který je déle než jeden měsíc neaktivní.

Vyhnanec Liška, která zradila klan. Již je mimo hru, nesmí do tábora ani na území jiných klanů, jinak mu hrozí smrti. (ten, který doprovolně opustil hru)