Západní část Dubového lesa

4. dubna 2014 v 15:46 |  Místa
Tato část lesa náleží Říčnímu klanu. Mimo starých dubů zde v této části lesa najdeme i olše, které rostou kolem nesčetných potoků a potůčků. Můžeme zde nalézt také hodně bažin a rašelinišť, kde není o potravu nouzi.
Ryby, ještěrky, lumík, žížaly, žáby
česnek medvědí, jitocel kopinatý, kapraď samec stříbrný kamínek
nachlazení, nechutenství k jídlu, infekce
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rychlý stín Rychlý stín | 27. června 2014 v 17:41 | Reagovat

Když sem dojdu, voda na mě už usychá, proto skočím po hlavě do nejbližšího potoku. Rázem jsem celý mokrý. Vylezu z potoka a rozhlédnu se. Vypadalo to tu skvěle. A tolik nových pachů! A podivných stromů! Radostně jsem se rozběhl a vykličkoval jsem několik stromů. Usmál jsem se a ještěrku poblíž jsem zašlápl. Byl jsem šťastný.

2 Rychlý stín Rychlý stín | 28. června 2014 v 17:04 | Reagovat

Uvědomím si, že Větrotlapka tady nikde není. *Chytli ji? Kde je?!* zmateně se podívám kolem. Nikde nikdo. Ošplíchnu se v potoce a rychle zamířím do školky.

Odcházím, směr - školka

3 Ledová Zář Ledová Zář | 21. května 2015 v 9:07 | Reagovat

Když sem přijdu, porozhlédnu se tu, vypadá to tu celkem klidně. *Stejně bych se tu moc neměla zdržovat v tuhle dobu.* Začmuchám po nějaké kořisti, někde v křoví zašustí lumík a ve vodě vyskočí rybka. Lumík hned odběhne pryč. U břehu plave velká ryba kterou jsem nikdy neviděla. Pomalu se přiblížím ke břehu, pak rychle hmátnu packou po rybě a vyhodím ji na břeh, ta sebou začne mlátit sem a tam, rychle na ni položím packu, aby se neodhodila zpátky do vody,  pak do ní kousnu a po chvíli ryba strácí sílu. Pak ji vezmu do tlamy a nesu si jí rychle do doupěte.
---> Doupě ledové záře
ulovila jsem: Ryba
kde: Západní část Dubového lesa
kdy: 09:07 21.5 (2015)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama