Jezero Smutku

10. dubna 2014 v 15:12 |  Místa
Jezero smutku se rozkládá na území říčního klanu. Toto nádherné, leč trochu tejemné jezero dostalo název podle toho, že za velmi deštivých dní se rozvodnilo a zaplavilo skoro celý les, takže se lišky museli vzdát se na chvíli svého tábora a hledat si jiný domov. Nejen lišky z Říčního klanu, ale i z klanu Lesního se potýkali s podobným problémem ne však v takové míře jako říční.
http://www.state.nj.us/dep/wms/bfbm/GreatGorgeLake.jpgryby, plži, kachny, žáby
blatouch, devětsil, česnek křišťálový orobinec
střevní parazité, zánět průdušek

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lesní Vánek (Říční klan) Lesní Vánek (Říční klan) | Web | 21. února 2015 v 8:39 | Reagovat

Přibíhám k jezeru. Wow, tady to je krásné, pomyslím si při pohledu na okolí. Nenapadá mě nic jiného, než si ulovit ryby. Proto pomalu přicházím k vodě. I u břehu plavou rybky. Zahlédl jsem si jednu větši. Čekám na ten správný okamžik, a když už se zdá v klidu, rychle strčím hlavu do vody a snažím se jí chytit. Bohužel mi proklouzla. Sedám si a oklepu se od vody. Čekám na další rybu. Během chvíle připlavou dvě ryby, ale mě se líbí ta větší. Když už je také v klidu, strčím rychle hlavu do vody a snažím se jí chytit. Mám ji a pořádně kousnu. Vytahuji ji z vody. Úspěch. Hladově se do ní pouštím. Kosti nechávám u stromu. Jedna mi skoro zaskočila, ale naštěstí to bylo v pořádku. Tato velká ryba mě nasytila. Vracím se do tábora a zajdu se podívat za Richardem Smradupánem.
Odcházím - směr -> Doupě léčitelského učedníka

ryba
Jezero smutku
8:39 21.2. 2015

2 Lesní Vánek (Říční klan) Lesní Vánek (Říční klan) | Web | 14. března 2015 v 13:44 | Reagovat

Přicházím sem současně s mojí ženou Lesním Kvítkem. Jsem potichu a pomalu přicházím k jezeru. Ještě, že jsem tady byl minule, pomyslím si. Sleduji ryby. Jedna z nich se mi zalíbila. Rychle skáču do jezera, chytám rybu do tlamy a zkousnu. Ryba je mrtvá. Vycházím z vody a tuto větší rybu dávám Kvítce (MH: To skloňování ...). Čekám na její reakci. Mezitím si sedám. "Dobrou chuť.", říkám po chvilce.

3 Vypravěč Vypravěč | Web | 28. března 2015 v 17:17 | Reagovat

Lesní Květ si spokojeně bere rybu, poděkuje a sní ji. Lesní Vánek ji sleduje s úsměvem na tváři. Když už se zvedají, Lesní Vánek spatří běžícího vlka z lesa. "Pozor!", zařve Vánek. Květ ihned uhýbá. Vlk už proti němu skáče. Vánek se naštěstí skrčí a vlk ho přeskočí. "Běž zpět do tábora!", křičí na Květ. Jí se nechce, ale ví, že ho musí poslechnout, protože je velitel. Jakmile běží pryč, Vánek se chystá zabít vlka, když v tom přibíhá další vlk od břehu jezera, který ho poráží na zem. Vánek se hned zvedá a provádí protiútok - prvního vlka škrábne až do krve do břicha a vlk bolestivě padá zpět na zem. Druhý vlk útočí na Vánka, který se snaží uhnout, ale i tak ho škrábne do ucha. Lišák však provádí protiútok, který se mu nedaří. Nečeká a povaluje vlka na zem, který nestihl zareagovat. Lesní Vánek mu prokousává krk a vlk umírá. Lišák běží zpět do tábora s poraněným uchem a nechává ležet škrábnutého vlka na zemi, který nakonec později vykrvácí.
Lesní Květ - odchází - směr -> Doupátko liščat
Lesní Vánek - odchází - směr -> Potok

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama